Poszukujesz najnowszych trendów w biżuterii, zapraszamy do pracowni Gold Kawka

Elegancka biżuteria to bardzo istotny element każdej stylizacji, tej na co dzień i od święta. Interesują Was nowe trendy w biżuterii oraz niepowtarzalne wzory obrączek, modne pierścionki zaręczynowe, łańcuszki i bransoleteki? Zapraszamy do pracowni złotniczej Gold Kawka, gdzie obrączki ślubne, pierścionki zaręczynowe, złote łańcuszki i inna biżuteria wykonywane są na indywidualne zamówienie, co daje możliwość dowolnego doboru koloru złota oraz tworzenia własnych niepowtarzalnych wzorów.

Zobacz część naszych produktów

Specjalne zamówienie ? Zadzwoń do nas!

Specjalne zamówienie

  • Obrączki
  • Pierścionki
  • Biżuteria - łańcuszki, bransoletki i inne
  • Naprawa i renowacja biżuterii

Dożywotnia gwarancja!

Wszystkie obrączki, pierścionki objęte są dożywotnią gwarancją. Wszelkie powiększenia, zmniejszenia, czy odświeżenie biżuterii są wykonywane w naszej pracowni bez dodatkowych kosztów.

Kontakt z nami

Masz pytania dotyczące biżuterii, interesują Cię konkretne obrączki ślubne, a może chcesz wykonać indywidualne zamówienie? Umów się na spotkanie w naszej pracowni Gold Kawka lub skontaktuj się telefonicznie i skorzystaj z profesjonalnej porady w doborze biżuterii. Oferujemy pomoc w doborze idealnego pierścionka zaręczynowego, prezentu dla bliskiej osoby, czy wymarzonych i niepowtarzalnych obrączek ślubnych.

Zapraszamy najlepszy jubiler w Warszawie!

Zadzwoń

609-366-088

Adres

Pracownia Złotnicza Gold Kawka
ul. Sęczkowa 109a
03-986 Warszawa

Godziny pracy

poniedziałek - piątek: 09:00 - 20:00
sobota: 10:00 - 14:00
niedziela: po uprzednim kontakcie