Wyjątkowa oferta obrączek ślubnych z pracowni Gold Kawka

Obrączki ślubne to wyjątkowa biżuteria, która łączy dwoje ludzi na całe życie. To symbol przyjaźni, wierności oraz miłości dwojga ludzi i to właśnie stanowi o ich wyjątkowości. Obrączki z pracowni Gold Kawka pozostają najpiękniejszym i najtrwalszym symbolem miłości. W pracowni Gold Kawka każdy klient znajdzie wysokiej jakości obrączki wykonane w próbie 585 i wyższej. Przygotowane zostały dla Państwa obrączki klasyczne, obrączki z diamentami, obrączki w stylu boho, obrączki kolorowe. Wykonujemy obrączki ślubne z żółtego, białego oraz różowego złota.

Zobacz część naszych produktów

Specjalne zamówienie ? Zadzwoń do nas!

Specjalne zamówienie

  • Obrączki
  • Pierścionki
  • Biżuteria - łańcuszki, bransoletki i inne
  • Naprawa i renowacja biżuterii

Dożywotnia gwarancja!

Wszystkie obrączki, pierścionki objęte są dożywotnią gwarancją. Wszelkie powiększenia, zmniejszenia, czy odświeżenie biżuterii są wykonywane w naszej pracowni bez dodatkowych kosztów.

Kontakt z nami

Masz pytania dotyczące biżuterii, interesują Cię konkretne obrączki ślubne, a może chcesz wykonać indywidualne zamówienie? Umów się na spotkanie w naszej pracowni Gold Kawka lub skontaktuj się telefonicznie i skorzystaj z profesjonalnej porady w doborze biżuterii. Oferujemy pomoc w doborze idealnego pierścionka zaręczynowego, prezentu dla bliskiej osoby, czy wymarzonych i niepowtarzalnych obrączek ślubnych.

Zapraszamy najlepszy jubiler w Warszawie!

Zadzwoń

609-366-088

Adres

Pracownia Złotnicza Gold Kawka
ul. Sęczkowa 109a
03-986 Warszawa

Godziny pracy

poniedziałek: 12:00 - 19:00

wtorek - piątek: 10:00 - 19:00
sobota: 10:00 - 14:00